Goede start Kampenion in najaarscompetitie

Goede start Kampenion in najaarscompetitie
Een kijkje in de zaal van Kampenion bij het Jubileumtoernooi op 5 september Foto: © Gerard Wessels

De tafeltennissers van Kampenion zijn de najaarscompetitie goed begonnen. Kampenion 1, het ‘vlaggenschip’ van de vereniging, was aan het eind van de voorjaarscompetitie gedegradeerd uit de landelijke 3e divisie en komt nu uit in de Hoofdklasse.

De eerste wedstrijd leverde afgelopen vrijdag winst op, thuis tegen ENTAC 1 uit Enschede. Gert-Jan de Lange en Robin Lieftink wonnen hun drie partijen, Wim Tillema won er een en ook het dubbelspel leverde winst op voor De Lange & Lieftink. Met de uitslag van 8 – 2 kunnen de heren tevreden zijn. Zij zullen ongetwijfeld een gooi doen naar het kampioenschap in poule B van de Hoofdklasse, om zo weer terug te keren naar de landelijke competitie. De volgende wedstrijd is komende zaterdag in Twello tegen Trias 3. Kenners voorspellen weer een flinke overwinning.

Ook het tweede team van Kampenion won met 8 – 2, en wel van het tweede team van ENTAC. De andere seniorenteams van Kampenion kwamen nog niet tot winst. Over het verlies van Kampenion 6, het veteranenteam, zei Gerard Wessels: “Het viel mee. Gelet op de sterkte van de tegenstanders hadden we een grotere nederlaag dan 4 – 6 verwacht. Vorig seizoen zijn we gepromoveerd van de 6e naar de 5e klasse. Het zal weer moeilijk worden om daar te blijven.”
De beide jeugdteams zijn ook goed van start gegaan en wonnen in Hattem.

Het najaarsseizoen is daarmee goed begonnen. Verder vierde Kampenion op 5 september het 60-jarig jubileum. Uitgepakt werd met een groot toernooi voor leden en oud-leden en een feestavond. Bij het toernooi (voor jong en oud) waren maar liefst 55 deelnemers. Beste speler was Gert-Jan de Lange; hij bleef ongeslagen.