VDK Groep uit Kampen zakelijk partner Formule 1

VDK Groep uit Kampen zakelijk partner Formule 1

De VDK Groep uit Kampen heeft zich als Founding Partner verbonden aan de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix voor 2025 en 2026. Hiermee wil VDK samen met de organisatie van het race-evenement op Circuit Zandvoort het maximale uit de laatste twee edities halen en het volop meemaken.

De VDK Groep heeft in de afgelopen jaren een flinke groei doorgemaakt in Nederland. Met een team van 5.000 professionals en 100 bedrijven biedt de VDK Groep multidisciplinaire expertise in installatietechniek voor kleine en grote projecten. Daarnaast staat het concern aan de vooravond van expansie naar Duitsland en België. De samenwerking met de Dutch Grand Prix sluit goed aan bij de groeistrategie en de waarden van VDK, waar ondernemerschap, werkplezier en maatschappelijke betrokkenheid centraal staan. Met dit nieuwe partnership als Founding Partner van de Dutch Grand Prix wil de VDK Groep het merk internationaal verder ontwikkelen.

Frans van der Kolk, oprichter en CEO van de VDK Groep: “De Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix staat synoniem voor een hoogwaardig product op basis van kwaliteit, techniek en innovatie. Dit sluit naadloos aan bij onze disciplines en de producten en diensten die wij leveren. Wij geloven dat deze samenwerking met de Dutch Grand Prix een krachtige aanvulling is op onze internationale ambitie.”

Jan Lammers, sportief directeur van de Dutch Grand Prix organisatie, zegt: “We verwelkomen de VDK Groep als een nieuwe Founding Partner voor de laatste twee edities van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix. Het sterkt ons dat een succesvol en snelgroeiend bedrijf als de VDK Groep kiest voor een samenwerking met ons en dat het bedrijfsleven ons onverminderd weet te vinden voor het realiseren van hun doelstellingen.”

Ook met het naderende einde van de Formula 1 Heineken Dutch Grand Prix in 2026 ziet Frans van der Kolk het partnerschap als een investering in de toekomst. Frans besluit met: “Wij racen door en blijven versnellen. Bij de VDK Groep zetten we koers naar een toekomst vol innovatie en groei, want vooruitkijken zit in ons DNA. Voor ons is de finish nooit het einde, maar altijd het startpunt van een nieuw avontuur.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *